Yandex Browser 1.7 Yeni Özelliklerle İndirilmeye Hazır

Yandex Browser

Yandex‘ in geliştirdiği Chromium alt yapısı ile geliştirdiği internet tarayıcısı Yandex Browser 1.7 sürümüne güncellendi. Bu yeni güncellemeyle birlikte tarayıcıya arkaplan resmi ekleme ve tarayıcı verilerini eşitleme gibi özellikler eklendi.

* Bu sürümle beraber Yandex Browser‘ a eklenen arkaplan ekleme özelliği sayesinde tarayıcı arka planına isterseniz mevcut resimlerden isterseniz kendi bilgisayarınızdan resimler ekleyebiliyorsunuz. Bu özelliği kullanmak için yeni sekme sayfasının sol altındaki butondan ayarlama yapabilirsiniz.

* Getirilen diğer özellik ise Veri Eşitleme özelliği. Bu özellik sayesinde  tarayıcınızdaki  arayüz ayarları, yer imleri, favoriler, kayıtlı şifreler ve form bilgileri, tarayıcı geçmişi ve eklentiler gibi veriler ve özellikler kaydedilecek ve yandex browser kurduğunuz her bilgisayarda alıştığınız Yandex Browser’ı alıştığınız ayarlarla kullanabileceksiniz. Eşitlemeyi başlatmak için yeni sekme sayfasının sağ altındaki butona tıklayarak eşitlemeye başlayabilirsiniz.Tabi ki bir Yandex hesabına ihtiyacınız olacak.

Yandex Browser indir

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s