Clipboard Master 3.7.5 : Kopyaladıklarınızı Kaybetmeyin

clipboard-master-pano-yöneticisi

 

Clipboard Master; Windows üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir pano yöneticisidir. Sizin de bildiğiniz gibi Windows’ ta, internette herhangi bir içeriği bilgisayarımıza veya yine internette herhangi bir yere taşımak için önce panoya kopyalamamız ardından da istediğimiz yere yapıştırmamız gerekir. Ancak bu işlemi birden fazla içerik için yaptığımız da örneğin ilk kopyaladığımız içerik silinir. Aynı içeriği tekrar kopyalamak için aynı içeriğin olduğu yere tekrar dönmemiz gerekir. Bu çoğu zaman bir sorundur.

Clipboard Master programı da bu sorunu ortadan kaldıran bir programdır. Programın temel işlevi panoya yaptığınız kopyalama işlemlemlerini hafızasında tutarak ihtiyacınız olduğun da tekrar yapıştırmanızı sağlamaktır. Metin, form, resim veya dosya panoya kopyaladığınız tüm içerikleri ihtiyacınız olduğun da geri çağırarak yapıştırabilirsiniz.

Özellikleri :

 

Çoklu Pano :

Program 10 bine yakın kopyalama içeriğini listeleyebilir. Windows’ta veya Windows’taki bir programda kopyaladığınız (metin,form,resim,dosya,klasör) bir içerik otomatik olarak listeye eklenir. Yeni eklenen girişler daima en üstte yer alır.

 

Metin Şablonları :

 

Program size e-postalar ve mektuplar için önceden tanımlanmış geniş yelpazede tebrik ve selamlama şablonları , özel karakterler ve programcılar için HTML kodları sunar.

 

Tüm İçerikler :

 

Program yardımıyla metin, form, resim, dosya veya klasörleri kopyalayabilir, yapıştırabilir, toplayabilir, organize edebilir veya listeleyebilirsiniz. Ayrıca dosya ve klasörleri metin olarak yapıştırabilir ve aynı zamanda dosyaları Outlook’a ekleyebilirsiniz.

 

Ekran Görüntüsü Yakalama Aracı : 

 

Programı kullanarak kolayca ekran görüntüsü alabilir; aldığınız görüntüleri programın panosunda listeleyebilir ya da doğrudan bilgisayarınızdaki resim düzenleme programınızda açabilirsiniz.

 

Kısayol Tuşları :

 

Eylemler veya programlar için kısayol tuşları atayarak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

 

Password Safe :

 

Programın içerisindeki şifre yöneticisi ile şifrelerinizi güvenle listeleyebilir, yönetebilir ve hızlıca şifrenizi girebilirsiniz.

 

Bütün Programlarla Çalışır :

 

Clipboard Master, Windows’taki hemen hemen tüm programlarla uyumlu çalışır ve bu programlar üzerindeki kopyalama işlemlerinizi listeyebilir.

(Sürüm Değişiklikleri)

 

 

 

Clipboard Master indir

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.