VLC Media Player 2.1.5 (Gelişmiş Medya Oynatıcı)

vlc-media-player-medya-oynatıcı

 

En popüler medya oynatıcıların başında gelen açık kaynak kodlu medya oynatıcı VLC Media Player güncellendi. Bu güncelleme pek çok hata düzeltmesinin yanısıra güvenlik güncellemelerini de içermektedir.

VLC Media Player  medya oynatma konusunda tüm ihtiyaçlarınıza rahatlıkla yanıt verebilecek, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ücretsiz ve gelişmiş bir medya oynatıcısıdır. Medya oynatıcı denildiğinde ilk akla gelen yazılımlardan birisi olan VLC Media Player sayesinde bilgisayarınızdaki tüm medyayı kodek sıkıntısı çekmeden rahatlıkla oynatabilirsiniz zira VLC Media Player içerisinde dahili kodekleriyle beraber geliyor dolayısıyla dışarıdan kodek yüklemenize gerek kalmıyor. Bu sayede hemen hemen bütün medya formatlarını rahatlıkla oynatabiliyor.


VLC Media Player ile dosya paylaşım programlarıyla indirdiğiniz ama yarım kalmış dosyaları da oynatabiliyor, herhangi bir videoyu masaüstü arkaplanı olarak atayabiliyorsunuz. Gelişmiş altyazı desteği de sunan yazılımla çalma listeleri oluşturabiliyor , radyo dinleyebiliyor, CD/DVD/SVCD/VCD oynatabiliyorsunuz.

Tüm işletim sistemlerinde çalışabilen yazılımla bilgisayarınızı bir sunucuya dönüştürebilir, altyazı desteği sayesinde internette altyazı aramak zorunda kalmazsınız. Tema Desteği sayesinde onlarca tema ile VLC yi istediğiniz görünüme sokabilirsiniz. Bu ve buna benzer yüzlerce gelişmiş özelliği bünyesinde barındıran ve tamamen ücretsiz bir medya oynatıcı arıyorsanız VLC Media Player sizin için biçilmiş kaftan. Denemediyseniz bile hemen indirip deneyin. [Sürüm Değişiklikleri]

 

 

VLC Media Player indir

Reklamlar

VLC Media Player 2.1.5 (Gelişmiş Medya Oynatıcı)” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.