Genis Müzik Arşivleri İcin En İdeal Medya Oynatici : MediaMonkey 4.1.4

mediamonkey-media player-medya oynatici

 

MediaMonkey gelişmiş özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek gelişmiş bir müzik ve video yöneticisi ve oynatıcısıdır. Program yardımıyla 50.000+ den fazla müzik parçasını kolaylıkla yönetebilir , gelişmiş etiket yöneticisi sayesinde şarkılarınızın etiketlerini düzenleyebilirsiniz. Bunların dışında MediaMonkey ile yapabilecekleriniz şu şekilde sıralanabilir :

*Media Monkey ile binlerce mp3 ünüz ve şarkı listeniz (50.000+) olsa bile bunları kolayca ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Hemen hemen bütün dosya formatlarını destekleyen yazılımla şarkılarınızı değişik türlere göre gruplandırabilir ve dinleyebilirsiniz.MediaMonkey ciddi müzik arşivcileri için mükemmel bir media player’dır.

*Media Monkey ile iPhone, iPod, ve diğer pek çok MP3 telefonlar veya diğer ses oynatıcıları eşitleyebilir,şarkı aktarabilirsiniz. Media Monkey ile sadece bir tıklama ile cihazlarınıza şarkılarınızı,podcast lerinizi,şarkı listelerinizi vs. aktarabilirsiniz.

* İçerdiği LAME MP3 encoder*, M4A encoder*, OGG encoder, WMA encoder, ve FLAC encoder ları sayesinde CD‘lerinizi hard diskinize yüksek kalitede kopyalayabilir,RİPleyebilirsiniz .Ayrıca albüm bilgilerini freedb aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.(*Mp3 ve Mp4 encoder süre kısıtlamalıdır.)

*MediaMonkey içerisinde bir de converter(dönüştürücü) barındırmaktadır.Bu araç sayesinde pek çok ses dosyasını etiket bilgilerini de koruyarak dönüştürebilirsiniz.(Etiket bilgisinin korunduğu formatlar : MP3, AAC/M4A, OGG, WMA, WAV, APE, FLAC , MPC )

*MediaMonkey sayesinde müzik parçalarınızın etiket bilgilerini kolaylıkla ve hızlıca güncelleyebilirsiniz. MediaMonkey sahip olduğu gelişmiş MP3,AAC,OGG,WMA,APE2 ve WAV etiket yöneticileri ile size müzik parçalarınızın bilgilerini düzenleme ve yönetme imkanı tanımaktadır.

*MediaMonkey ile tüm müzik parçalarınızı kolayca yeniden adlandırabilir, isterseniz otomatik olarak düzenleyebilir ve organize edebilirsiniz.

*Kolayca ve hızlıca çalma listeleri(play list) oluşturabilirsiniz.Bunu isterseniz manuel olarak kendiniz yapabileceğiniz gibi Auto DJ özelliğini kullanarak otomatik olarak ta yapabilirsiniz.

*MediaMonkey de bulunan bir diğer özellik ise CD Yazdırma(CD Burn) özelliğidir. PrimoBurner temel alınarak geliştirilen CD Yazdırma aracı sayesinde seçtiğiniz mp3 veya şarkı listelerinizi kolayca bir CD veya DVD ye yazdırabilirsiniz.(4x ile sınırlı)

*İçerdiği Podcast Catcher ile pek çok ses içeriğini bulup bilgisayarınıza indirebilrsiniz.

*MediaMonkey ile CD ve dijital müzik dosyalarınızı oynatabilir veya MediaMonkey’i kullanarak Winamp çalma listelerinizi yönetebilirsiniz.Şarkılarınızın ses seviyelerini otomatik olarak dengeleyebilir,ekolayzırı sayesinde şarkılarınızı istediğiniz şekilde ayarlayabilir ,yüzlerce dsp audio-effect ve visualizations eklentisini ‘i kullanabilirsiniz.

* Eğer isterseniz MediaMonkey size müziklerinizle ilgili istatistikleri Excel, html, xml veya istediğiniz diğer şekillerde size rapor edebilir.

*Tüm bunların dışında MediaMonkey size radyo dinleme,skin desteği, eklenti desteği gibi pek çok güzel özelliği de sunmaktadır. Windows 7 ile uyumludur.

Video oynatma, eşitleme, etiketleme ve düzenleme desteği sunar.

Tek profil üzerinden birden fazla koleksiyon yönetebilme desteği sunar.

Koleksiyonlarınızı xBox, PS3, or DLNA üzerinden paylaşabilirsiniz.

iPhone, iPad, iPod, Blackberry, Android ve daha fazla cihaz ile otomatik senkronizasyon desteği sunar.

Yeni ses sistemi kullanılmaktadır.

MediaMonkey artık portable olarak ta kullanılabilmektedir.

 

 

media monkey-indir

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.