Yandex Browser 14.8 Sürümüne Güncellendi

yandex browser-internet tarayıcı

Yandex Browser; Blink tarayıcı motorunu kullanan sade ve kullanışlı bir internet tarayıcıdır. İçerisinde işinize yarayabilecek pek çok özellik barındırmaktadır :

 • Akıllı Satır : Adres satırına bir şeyler yazmaya başladığınız da size önerilerde (favorileriniz ve önceden ziyaret ettiğiniz siteler de dahil) bulunur.
 • Belge Görüntüleme : Yandex.Browser’ ın Windows sürümünde internette bulduğunuz belgeleri görüntüleyebilirsiniz; bunlar ayrı sekmede açılır. Yandex.Browser, ana ofis formatlarını destekler (metin dosyalarını, sunumları ve elektronik kitapları).
 • Favori Siteler : Sık kullandığınız sitelere kolayca ulaşabilirsiniz. Sosyal ağlarınızdaki bildirimleri görüntüler.
 • Turbo Modu : Düşük hızlı internet bağlantısı olduğunda tarayıcı otomatik olarak Turbo modunu etkinleştirir.
  Özel teknoloji sayesinde sayfalar sıkıştırılır ve böylece daha hızlı yüklenir. Turbo modu, internetteki çalışmanızı hızlandırmakta kalmayıp internet kullanımında da tasarruf etmenizi sağlar.
 • Hızlı Bağlantılar : Tarayıcı, tanımadığı kaynağı bile kolayca çözer. Örneğin, banka, internet mağazası veya hava yolu sitesi. Sitedeki önemli bölümleri tanır ve bu bölümlere daha hızlı ulaşmanız için hızlı bağlantıları gösterir.
 • Veri Eşitleme : Bir hesap oluşturarak tarayıcı verilerinizi eşitleyebilir ve her yerden ulaşabilirsiniz.
 • Tıkla-Konuş : Bilgisayar için Yandex.Browser, internette bulduğunuz telefon numaralarını hızlı aramanıza yardımcı olur.
  Sitedeki numaraya tek tıklama ile telefonunuza yüklediğiniz Yandex.Browser, numarayı  akıllı telefonunuzda sizin için çevirir. Tıkla Konuş’u etkinleştirmek için Yandex.Browser’ı iki cihaza da kurun ve eşitlemeyi açın.
 • Arka Planlar : Tarayıcınızda istediğiniz sıklıkta arkaplanı değiştirebilirsiniz. Varolan arkaplanlardan birini seçebilir ya da sevdiğiniz bir resim yükleyebilirsiniz.
 • Güvenlik : Zararlı siteye giriş yapmaya çalıştığınızda tarayıcı sizi uyarır. Yüklenen her dosya ise «Kaspersky Labs» güvenlik sistemi tarafından denetlenir.
 • İçe Aktarma : Yandex.Browser’ın ayarlarını ayrıca yapmanız gerekmez. Eski tarayıcınızdaki tüm ayarlar yeni Yandex.Browser’a otomatik olarak taşınır.
 • Uzantılar : Uzantılar yardımıyla Yandex Browser’a ek özellikler ekleyebilirsiniz.

 

 

Yandex Browser indir

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.