Sosyal Medya Odaklı İnternet Tarayıcı : Beamrise

beamrise-social browser-sosyal internet tarayıcı

Beamrise; Chrome alt yapısı üzerine geliştirilen sosyal medya odaklı alternatif bir internet tarayıcı. Sahip olduğu kenar çubuğu sayesinde yeni bir sekme açmadan bu kenar çuğu üzerinden Facebook, Skype, ve Google Chat vb. sosyal ağ hesaplarınızı ekleyerek bildirimler alabilir, sohbet edebilir ve mesajlaşabilirsiniz.

Görsel yerimleri sayesinde sık ziyaret ettiğiniz siteleri gözünüzün önünde bulundurarak daha kolay ulaşmanızı sağlayan tarayıcı  Beamrise üyeleri doğrudan görüntülü sohbet te gerçekleştirebiliyor. Ayrıca bu görüntülü sohbetlerinize animasyonlar da ekleyebiliyorsunuz. Sahip olduğu Beamrise Text özelliği sayesinde bilgisayarınızdan cep telefonlarına SMS te gönderebildiğiniz tarayıcının Discover özelliği sayesinde yeni şeyler keşfetme imkanı da sunmakta. Ayrıca tarayıcı chrome tabanlı olduğu için diğer tüm özellikleri Chrome ile aynı.

NOT : Tarayıcıyı kendi bilgisayarıma kurdum ve denedim. Fakat benim bilgisayarımda nedense çok fazla kasmalar yaşattı. Butonların, menülerin tepki süreleri uzadı. Aynısı sizde de olur mu bilemem denemek serbest.

Beamrise indir

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s