Android İçin En İyi E-Posta Uygulamaları

android-e-posta-uygulama-email

 

İçerisinde Android işletim sistemi yüklü cihazlarınızda e-posta hesaplarınızı yönetebileceğiniz en iyi e-posta uygulamalarını sıralamaya çalıştım. Herhangi birisini kullanmış değilim ancak hemen hemen hepsi kullanıcılar tarafından iyi yorumlanan uygulamalar. Yine de deneyip görmesi sizden.

 

CloudMagic

cloudmagic_android_ios_email_app_eposta_uygulamasi

Gmail, Yahoo Mail, Outlook, iCloud, Google Apps, OWA, Microsoft Exchange, Office 365, AOL  ve diğer tüm IMAP hesaplarıyla uyumlu çalışabiliyor. Tüm e-posta sevisleri için instant push desteği var. Hızlı eylemler için Salesforce.com, Zendesk, Pocket, Evernote, OneNote, Todoist, Trello, Asana ve MailChimp gibi favori araçlarla çalışabilir. Tüm e-postalarınızı tek bir gelen kutusu içinde gösterir. Microsoft Exchange için tam destek sunar(Exchange 2003, 2007, 2010 ve 2013 (ActiveSync, EWS ve IMAP). Android Wear’ ı destekleler Passcode Lock ile tüm verilerinizi güvende tutar. Ayrıca iOS cihazlar  ve MAC OS üzerinde de kullanılabilir.

 

 AquaMail

aquamail_android_app_email_eposta_uygulamasi

AquaMail; Android 2.1 ve üstü sürümlerde kullanabileceğiniz ücretsiz bir e-posta uygulamasıdırGmail, Yahoo, Hotmail, FastMail, Apple mail services (@me.com / @mac.com), GMX, AOL ve daha fazlasını destekler. IMAP, POP3, SMTP gibi standart e-posta protokolleri ve Microsoft Exchange ile uyumludur. IMAP için push mail desteği de sunan uygulama Office 365 ve Exchange Online araçlarıyla da çalışır. Witget desteği de sunan uygulamanın bu Lite versiyonu olduğundan sadece 2 hesap ekleyebiliyorsunuz.

 

GMail

gmail_android_app_eposta_uygulamasi

Google’ ın kendi elleriyle hazırladığı e-posta uygulaması. Android ile tam bir uyum içerisinde, çoklu hesap ekleyebiliyorsunuz ancak Gmail web sürümünde olduğu gibi reklamları var. Tabi bir de Google yakın zamanda Inbox isimli e-posta uygulamasını da duyurdu. Davetiye yoluyla edinmeniz mümkün. BURADAN davetiye talebinde bulunabilirsiniz.

 

Mailbox

 

Mailbox uygulaması android kullanıcılarına iPhone ve iPad kullanıcıları arasında popüler olan tüm özellikleri getiriyor. Basit ve kullanışlı bir arayüzle beraber kullanım kolaylığı sağlıyor. Bir e-posta istemcisinden beklediğiniz tüm temel özellikleri mevcut. Ayrıca herhangi bir veri indirmeden önce verileri bulut yardımıyla virüs ve zararlı yazılımlara karşı tarıyor. Önceki eylemlerinize göre e-postalarınızı otomatik olarak kategorilere ayıran uygulama maalesef şimdilik G-Mail ve iCloud desteği sunuyor.

 

SolMail

solmail_android_app_eposta_uygulamasi

SolMail e-posta deneyiminizi daha eğlenceli hale getiren ve/fakat daha az verimli olmayan bir uygulama. Gelen kutusu, kategori görünümü ve okunmamış postalarınızı doğrudan ana ekrandan görmenizi sağlayan özellikleri var. Uygulama tüm IMAP/SMTP/POP3 hesaplarıyla uyumlu.

 

myMail

mymail_android_app_eposta_uygulamasi

myMail size arkadaşlarınızın ve bağlantılarınızın avatarlarını gösteren çık ve kullanışlı bir arayüze sahip. Uygulama sadece güzel görünmüyor; bunun dışında dinamik ifade önerileri sunan dahili arama, dahili resim ve dosya tarayıcısı, çoklu hesap desteği gibi özelliklerle beraber geliyor. Uygulama herhangi bir IMAP veya POP3 hesabıyla beraber çalışabiliyor(Gmail, iCloud, Me.com, Yahoo Mail, Outlook, AOL ve Hotmail dahil).

 

TypeMail

typeemail_app_android_uygışamasi_eposta

Verimliliğinizi arttırmak için akıllı filtreler, hatırlatıcı ve yapılacaklar listesi gibi ek özelliklerle beraber geliyor.

 

K-9 Mail

kmail_android_app_eposta_uygulamasi

Görünüme değil işlevselliğe ve verimliliğe önem veriyorsanız en iyi seçimlerden birisi. Açık kaynak kodlu uygulama size birden fazla klasörü yönetme ve eşitleme, mesaj işaretleme, her hesap için farklı imzalar ayarlama, e-postaları SD’ ye kaydetme ve daha fazla özellik sunmakta. Uygulama tüm IMAP, POP3 ve Exchange 2003/2007 hesaplarıyla uymlu çalışabilmekte.

 

Hepsi bu kadar. Benim gözüme çarpan uygulamalar bunlar.

 

Peki Siz Android Cihazınızda Hangi E-Posta Uygulamasını Kullanıyorsunuz?

 

Reklamlar

Android İçin En İyi E-Posta Uygulamaları” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.