Güvenli PDF Okuyucu – Foxit Reader 7.2.0

Foxit Reader , Adobe Reader’ a  alternatif olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir PDF okuyucudur. Foxit Reader;  Adobe Reader gibi bilgisayarınızda yer kaplamaz, ufak boyutuyla sisteminizi zorlamaz.

Belgeler üzerinde işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştiren yazılımla PDF dosyalarını okuyabilir ve üzerlerinde çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Foxit Reader Özellikleri :

*Foxit Reader Adobe Reader gibi güvenlik açıklarıyla boğuşmaz. Bu yüzden güvenlidir.

*PDF dosyalarına notları kullanarak yorum ve öneriler ekleyebilirsiniz.Yazıların altını çizebilir,vurgulayabilir ya da dikkat çekmek için her hangi bir aracı kullanabilirsiniz.Hata yapmaktan korkmazsınız çünkü yaptıklarınızı geri alabilir ya da yeniden yapabilirsiniz.

*PDF dökümanlarının üzerine kendi yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.Daktilo Aracı(Typewriter Tool) ile formları doldurabilirsiniz. XFA Form Doldurucu sunu kullanarak formları XFA Elementleri ile doldurabilirsiniz.RMS korumalı PDF dosyalarını açabilirsiniz.

*Yazım Denetimi ile yazım hatalarını bulur ve altlarını çizer.PDF dosyalarının içine multimedia dosyaları ekleyebilir,düzenleyebilir veya oynatabilirsiniz.PDF dosyasına eklediğiniz resimlerin boyutunu,konumunu ayarlayabilir ,görünümünü değiştirebilirsiniz.PDF dosyalarının tüm metin içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

*Tüm PDF dosyalarını basit metin dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Yerimleri ekleyebilir,düzenleyebilir veya modifiye edebilirsiniz.

* Güvenlik açığı koruması ile sizi zararlı olabilecek durumlar karşısında uyarır, JavaScript’ i devredışı bırakabilirsiniz.

* Tek tıkla, sürükle bırak ile veya tarayıcıdan  diğer PDF uygulamaları ile uyumlu PDF dokümanları oluşturabilir, oluşturduğunuz PDF dokümanlarının içerisine resim veya video ekleyebilir, oluşturduğunuz PDF dosyalarının bilgilerini ayarlayabilirsiniz.

* Oluşturduğunuz PDF dosyalarını Facebook,Twitter ve Evernote üzerinde paylaşabilir, e-posta olarak gönderebilir, oluşturduğunuz PDF dosyalarına farklı dosyalar iliştirebilir ve çizim araçlarıyla dosyanızı daha efektif hale getirebilirsiniz.

Sürüm Değişiklikleri

– Bulut tabanlı paylaşım görüntüleme

– Kalıp arama

– Tercihler üzerinden ulaşılabilecek geliştirilmiş güvenlik özellikleri.

– Ek bileşen ölçümleri.

Foxit Reader İNDİR

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.